Sprzęt i środki czystości

Nasza firma zapewnia dostawę sprzętu i pełnego asortymentu środków czystości na miejsce pracy; posiadamy stałe harmonogramy dostaw niezbędne dla płynności realizacji usługi.

Używamy sprzętu najwyższej jakości, produkowanego przez liderów branży. Solidna jakość, trwałość oraz niezawodność pozwala nieprzerwanie świadczyć nam usługi na najwyższym poziomie. Pragniemy przedstawić Państwu cześć asortymentu jakim dysponuje nasza firma :

Dmuchawa plecakowa - STIHL BR/SR 420


Mocna dmuchawa plecakowa wyposażona w komplet ssący do pielęgnacji dużych terenów. Do szybkiego oczyszczania dużych powierzchni np. ze skoszonej trawy, liści, śmieci i śniegu. Zoptymalizowany układ dmuchający zapewniający większą moc dmuchawy. Skuteczny system antywibracyjny umożliwiający całodzienną pracę. Mocny opryskiwacz do rozpylania granulatów, nasion traw i środków ochrony roślin. Duży zasięg opryskiwania. Zbiornik o dużej pojemności.Nożyce do żywopłotu - STIHL HS 81 R


Profesjonalne nożyce do żywopłotów z obustronną listwą tnącą, wersja do przycinania. Odpowiednie zarówno do cięć pionowych, jak i poziomych. Niewielki ciężar i niski poziom wibracji. Specjalna przekładnia generująca do 3.000 skoków/min. zapewnia niewielką prędkość ostrzy, a tym samym większą siłę cięcia.

Kosiarka Husqvarna LC 48VE


Ta nowa kosiarka łączy wygodę ze znakomitymi wynikami pracy. Cechuje ją wyjątkowy system koszenia 3w1 z funkcją zbierania, BioClip® (rozdrabniania) oraz wyrzutu tylnego. Maszyna osadzona jest na solidnym, ocynkowanym, stalowym podwoziu, zapewniającym maksymalną jej wytrzymałość. Bezstopniowa regulacja prędkości umożliwia dostosowanie prędkości jazdy do wymagań użytkownika oraz stanu trawnika. Posiada również poręczny pojemnik na trawę i składany uchwyt, zapewniający łatwe przechowywanie i transport. W tym modelu zastosowano również nowy, elektryczny rozrusznik zapewniający rozruch urządzenia bez wysiłku.

Odśnieżarka - Stiga Snow Blizzard

Zaletą dwustopniowych odśnieżarek, takich jak DuoLine jest możliwość użycia jej na większości podłoży. Należy zwrócić również uwagę na kanał, umożliwiający kontrolowany wyrzut śniegu. System sterowania jedną ręką, elektryczny rozrusznik i odwracalne płozy wchodzą również w skład wyposażenia odśnieżarek DuoLine. Jest to mocna, dwustopniowa odśnieżarka dla wymagających. Głęboki śnieg i wysokie zaspy nie stanowią żadnego problemu. Podwójne śruby śnieżne zbierają śnieg i wyrzucają przez dmuchawę na zewnątrz. Nawet do 12 m od maszyny.

Kosa spalinowa - Kawasaki TH48

Bardzo mocna kosa mechaniczna wyposażona w trójząb do wykaszania splątanych traw i zarośli oraz żyłkę. Bardzo efektywna w przypadku prac w zasobach leśnych i przy wykaszaniu dużych powierzchni. Wyposażona w odpowiednie narzędzia tnące nadaje się również do wczesnej trzebieży, do cięcia krzewów lub do prac wykończeniowych.