Jak pracujemy?

Jak pracujemy i kogo zatrudniamy

Jesteśmy firmą która swoją ofertę kieruje przede wszystkim do klientów oczekujących jakości i profesjonalizmu. Wszystkie prace porządkowe są realizowane według indywidualnych potrzeb klienta (z uwzględnieniem specyfiki działalności). To Ty decydujesz o częstotliwości sprzątania oraz godzinach rozpoczęcia i zakończenia prac porządkowych.

Wykonujemy prace na podstawie długotrwałych umów, a także jednorazowych zleceń jednocześnie służąc naszym Klientom doradztwem z zakresu utrzymania czystości i porządku.

Zarówno specjalistyczny sprzęt, materiały jak i wysokiej jakości środki chemiczne renomowanych firm są odpowiednio dobrane by nie tylko usunąć zabrudzenia, ale przede wszystkim nie uszkodziić czyszczonych powierzchni.

Szczególną wagę przykładamy do problematyki naboru i szkolenia pracowników, gdyż to właśnie jakość ich pracy stanowi w dużej mierze o jakości naszych usług. Zatrudniamy najlepszy, profesjonalny personel; cenimy ludzi kreatywnych i wytrwałych, biorących udział w rozwoju firmy, pracując na jej dobrą opinię i sukcesy finansowe. Nasi pracownicy to filar naszego przedsiębiorstwa, dlatego premiujemy ludzi zaangażowanych w nasz wspólny sukces.

Zapewniamy odpowiedni, system kontroli jakości oraz nadzoru wykonywanych prac, a pragnąc sprostać oczekiwaniom naszych Klientów prosimy okresowo o ocenę usług świadczonych na ich obiektach. Gwarantujemy zastępstwo w każdym wypadku nieobecności pracownika tak, aby zapewnić płynność realizacji usług.
Personel porządkowy swoje zadania wykonuje w wygodnych i estetycznych strojach służbowych z identyfikacją firmy.

Wraz z miłą, uczciwą i profesjonalną zapewnimy czystość i porządek w Państwa obiekcie!