O nas

Brush - kompleksowe utrzymanie czystości.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Brush S. C. rozpoczęło działalność w 2009 roku. Od chwili powstania konsekwentnie poprawiamy jakość i poszerzamy zakres świadczonych przez nas usług oraz budujemy i rozwijamy zespół najlepszych w branży, wysoko wykwalifikowanych pracowników. Obecny sukces zawdzięczmy sprawnemu zarządzaniu, gotowości do poszukiwań niestandardowych rozwiązań, sumiennej pracy na najwyższym poziomie oraz konkurencyjnym cenom. Dynamizm w działaniu, zaangażowanie oraz solidność w pracy zjednało nam wielu klientów; osobom zainteresowanym współpracą chętnie przedstawimy nasze referencje.

 

Nasza specjalizacja to kompleksowe utrzymanie czystości w budynkach i na terenach zewnętrznych oraz pielęgnacja zieleni.

 

Każdy obiekt jest inny i wymaga odrębnego traktowania oraz nakładów odpowiednich sił i środków. Nasze indywidualne podejście sprawia, że zawsze proponujemy optymalny zakres usług porządkowych dopasowany do charakteru sprzątanego obiektu, rodzaju prowadzonej przez klienta działalności oraz wysokości założonego budżetu. Realizujemy zarówno zlecenia stałe, jak i jednorazowe, a zakres i częstotliwość usług dostosowujemy do indywidualnych wymagań klienta. Utrzymanie czystości w obiektach realizujemy w oparciu o własne zaplecze maszyn, sprzętu oraz środków chemicznych. Nieustannie wzbogacamy swój serwis o coraz to nowocześniejsze technologie oraz systematycznie modernizujemy swój park maszynowy, dzięki czemu zwiększamy wydajność pracy i zmniejszamy koszty.

 

Korzystając z naszej oferty powierzacie Państwo swój problem profesjonalnej firmie, której usługi będą wykonywane sprawnie i na najwyższym poziomie.

Prowadzimy działalność na terenie Krakowa i okolic.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!